Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
da, si in timp ce juniorii de pe Bernabeu invata tiki-taka, cei de la viitorul invata hagi-blata !
sunt Fan Ucv de vreo 40 de ani.Nu i am iubit niciodata pe fc arges dar era singura echipa din provincie pe care o respectam pt valoarea ei....ce or zice jucatorii argesului de pe vremea lui Dobrin sau mai incoace, : Prepurgel, marin olteanu,radu 2,troi,ariciu, Vladoui, etc,etc...pacat,Argesul a fost un izvor nesfarsit de fotbalisti. bacaul care alimenta si el cu fotbalisti si-a dat sufletul demult.Bravo federatiei.ligii, oraselor respective!
n-ai de ce sa ma feliciti: n-am cum sa ma simt asa pentru ca nu locuiesc la oras :)
da, cam asta a asteptat baiatul asta. sa il vanda pe dodel afara si sa ia 50% din transfer. si eventual sa mai vanda pe vreunul 50.000-100.000. dar daca n-ai rezultate deloc, nici pe 50.000 nu vinzi. si n-ai cum sa ai rezultate daca nu investesti nimic. sper sa vina si vremuri mai bune pentru FC Arges.
valii: Lasa ca venim noi ca inca mai traim, va dam cu prazu in gura sa va miroasa gura a guma orbit :))))))))))))))))
stelistul_fanatic: Bine ca te simti, te felicit :)))))) doar esti o Oaie deci esti animal :))))))))
du-te, ma, la scoala. si fii atent ce zice tanti la lb. romana... p.s. un citat din "clasici": taranul de oras e cel mai prost animal ;)
iul: aaa esti prazar, am uitat...... voi mai traiti mah, i-a zi chemati satenii sa joace pt voi :)))))))))))))
sau caprite
iul: Da am tras pe nas adevarul, voi aveti copii si juniori in liga 1 :)))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.