Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
lasati-l pe dom'ilie ca nu stie pe ce lume traieste! eu credeam ca e un test pentru echipa nationala nu pt un jucator anume! parca im meciurile amicale trebuie sa pui l apunct tactici si relatii de joc,sa joci in echipa nu pe cont propriu!poti sa ai 5 mutu si 5 chivu in echipa , daca nu joaca niciodata impreuna, cand ii pui pe teren nu stiu care cu cine joaca! romania ...... TREZESTE-TE!
Si parerea mea este k dak se va merge la echipa nationala cu favoritisme (la aceste mari vedete),vom avea mari probleme cu nationala. Alti antrenori se vaita k i s-au luat jucatori pt un meci amical de pregatire si nu au putut sa lege unele relati de joc,etc.Ne miram de ce leaga ai nostri jocul asa bine!!!.Dar alte echipe nationale nu au vedete? Cred k numai noi avem,si cred k mai bine ar face amicale numai cu jucatori din campionat pt k vedetele de peste hotare sunt vedete mari,nu-i asa PITI ?
nu mi-a placut niciodata sa critic echipa nationala...insa cand se intampla asa ceva nu poti ramane indiferent.este inadmisibil k 2 jucatori de asemenea calibru sa refuze pur si simplu convocarea la nationala.se creeaza un precedent periculos
Ai dreptate sor. Mi-ai luat vorba din gura. Ilie Dumitrescu nu prea stie ce spune.
alt destept, intadevar nu trebuie sa joace amicale, nu trebuie sa joace cu ceilalti, sa se acomodeze impreuna, sa se faca relatii de joc, ceilalti cu ei , si ei cu ceilalti... mare cunoscator si asta, parca fotbalu e sport individual
Mai ilie micutule! Mai bine taceai din gaura. De relatii de joc intre jucatori ai auzit? Sau se joaca dupa ureche? Scheme tactice, etc., nimic... Dar bolovan esti rrromica...Te-ai trezit vorbind.
Ilie a fost un jucator bun, dar cand face afirmatii despre modul de abordare al unui meci imi dau seama de ce nu este inca un antrenor mare. Poate amicalul e facut doar pentru testarea unor jucatori, dar de respectul fata de suporteri nu mai stie nimeni? De onoarea de a juca in tricoul echipei nationale?... Nu mai vorbesc de continuitatea unor relatii de joc, de perfectionarea unor tactici...
pai noi de ce veneam ma la nationala,noi nu aveam valoare???sunteti jalnici,rusine,chivule te-ai stricat si tu,de mutu stiam cu totii dar tu....."si tu brutus"
..pai si Radoi a demonstrat ca are valoare...de ce sa mai vina si Radoi ..si lobont are valoare,si goian are valoare...sa nu mai vina nici unu...trebuia sa cheme echipa de tineret...e chiar interesant...avem scutire ca ne cheama Mutu sau Chivu!...astia nu sunt jucatori...is figuranti!
O INTREBARE AS AVEA PT dOMNII CHIVU SI MUTU: STANKOVIC LA CE ECHIPA JOACA?...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.