Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Anotnio Rudiger, vizită umanitară în Sierra Leone: „Asta contează cu adevărat în viață”
0
Sergio Ramos și-a prezentat noua „bijuterie” de 500.000 de euro
0
Semne de întrebare despre Gyokeres: „Nu e chiar atât de bun pe cât a arătat la Sporting”
0
Arne Slot, realist în privința jocului lui Liverpool: „Nu este suficient”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
0
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Șoferul poreclit „legenda taximetriștilor”, ucis de un client nemulțumit de ...
Libertatea
Cum arată Wuling Binguo EV, cea mai ieftină mașină electrică din lume. Cât ...
Adevărul
Sindromul celui de-al Treilea Om: când cei aflați în primejdie primesc un ...
GSP SPECIAL
Salariul unui francez stabilit în Brașov care se plânge de prețurile din ...
Libertatea
sandu il sapa pe piti pacat.
debarcarea lui piturca de la nationala ar fi o a doua greseala facuta de frf dupa episodul din 1999. piturca a demonstrat ca poate sa califice echipa la un turneu european chiar si cu jucatori "neprofesionisti" cum ar fi spus seful frf. acesti "amatori" au incercat sa tina piept unor adversari de calibru pe plan mondial, si cu toate ca au reusit sa stranga 2 puncte, au fost aspru criticati. iordanescu ce a facut in 96 cu "generatia de aur" la euro? zero puncte cu sp
sa luam pe rand: ce performante a avut sabau de cand a inceput antrenoratul? ce performante a avut andone ca antrenor la dinamo si cfr cluj? castigarea campionatului? ok, dar pe plan international a dat-o in bara cu anortosis famagusta. dan petrescu nu are rezultate care sa convinga ca poate ajunge antrenor de echipa nationala. nu i-a sosit vremea. mai ramane razvan lucescu si mircea rednic. razvan lucescu are rezultate mai bune pe plan international decat rednic, desi rednic are experienta.
Oricare din cei 5 antrenori este o solutie buna pt nationala Romaniei ! Lasa-ne Piturca !
Ce tot il bagati pe Olaroiu ca cel mai bun antrenor ? Ce a facut Oli pt Steaua ? A castigat un campionat cu blat la Vaslui si la Petrosani, a pierdut o semifinala uefa in cel mai rusinos mod, pregatirea fizica cu Olaroiu a rupt 8 titulari, Dinamo ne-a batut dupa 18 ani in Ghencea si unde mai pui ca era un antrenor ultra defensiv! (echipa juca din inertie ce stia de la Zenga si Protasov) Si toate astea numai cu Oli antrenor! Sunteti afoni la fotbal!
Iauzi, Piturca e nemultumit de salariu; de ce considera el ca merita salariul actual? Nu scoate indeajuns de la presedintii de cluburi pt selectiona la echipa nationala anumiti jucatori de care acestia vor sa scape? de ex. Nicolita.Are multe bube in cap Piturca... oricare din cei 5 antrenori romani din articol e o solutie mai buna decat piturca.
peste tot pe unde e o intriga se gaseste si mioriticul nume becali sa nu mai vorbim de alte nume celebre nicu gheara si alti bisnitari inbogatiti ,asta este fotbalul romanesc la ora actuala
sandu isi sapa de fapt singur groapa epoca lui de aur se apropie de sfarsit.in locul lui v-a fi ales interimar adrian ilie!(exclusivitate 16 08 08)
Familia Lucescu ar trebui sa antreneze nationala, Mircea sau Razvan.....
SA VINA PRANDELLI!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.