Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
3
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
1
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
Si de ce ar trebui sa stie fotbal? Sunt fotbaliste sau sunt la procesul etapei? Au judecat niste infractori nu au antrenat. Foarte tari femeile astea.
inseamna ca si el cunoaste legile ,precum doamnele fotbalul
Despre M.Lucescu aveam o parere buna.Nu extraordinara,dar buna.Cu tranvaiul care trebuia sa acorde prioritate marelui antrenor , am inteles ca era pe fond de soc.Dar sa debitezi asemenea ineptii...,ma duce la gandul ca a inceput sa semene cu Ianucovici si altii de aceeasi joasa speta.
nea mircea femeile alea trebuie sa se priceapa la justitie nu la fotbal :)
...precum membrii "cosa nostra"...
de parca cele 2 femei JUDECATOARE ar trebui sa cunoasca "fenomenul fotbalistic", nicidecum LEGEA! eu de acum 2 ani, de cand s'a luat la tranta cu tramvaiul, am zis ca "nea mircea" s'a ramolit. "Oamenii aceia au adus şi foarte multe beneficii fotbalului românesc. Îmi pare rău că s-a întîmplat aşa şi îmi pare rău pentru familiile lor." da, au adus multe beneficii familiilor lor, nicidecum fotbalului, familii pt care trebuie acum sa ne fie mila, ca nu se mai pot bucura de puscariabilii lor prin cele plaje de la miami si tenerife... "corb la corb nu'si scoate ochii", spune o veche vorba romaneasca...cum se apara intre ei "oamenii din fotbal", pre
înțelepciunea populară spune așa:există un Dumnezeu!
simplă întrebare;lucescu se pricepe la Justiție?poate la tramvaie!dar ,spiritul de mafie e mai puternic!
dă-l dracului de prost!
e clar, tara asta nu mai are nicio scapare. Sa dai vina pe niste FEMEI ca nu au dat pedepse mai blande pentru niste hoti nenorociti...e de neimaginat. As vrea domnule Lucescu sa va mai loveasca odata tramvaiul si vatmanul sa fie femeie !! Pun pariu ca o sa ziceti ca a facut asta pentru ca nu va stia si ca "nesimtita" si-a pus linia de tramvai pe unde mergea regele antrenorilor, cel care nu greseste niciodata, victima arbitrilor de pretutindeni, a firului ierbii prea lung si a lunii in ultimul patrat. Mori odata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.