Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
ce saraci sunt dinamovistii astia :)) toti vor tricouri de la oferta
vreau si eu cu cs otopeni daca mai aveti
Din ciclul ideile gazetei ( a mai fost una geniala...iti prezentam a doua zi ce ai ratat intentionat cu o seara inainte la televizor)o alta mareata sau matreata idee....abonament prin sms , ca asta este de fapt.Stimata conducere, ia mai trimiteti oamenii aia de marketing prin tara la recreere si improspatare ...sau faceti rost de altii..ca la Sibiu se practica la un cotidian local "ideea" asta de luni bune. Acum stiu si eu...ori ideea nu e a voastra, ori este deja atat prea veche
S i daca vreau tricou cu pandurii de unde imi aduc ei tricou original???????
terchea..ai impresia ca toata lumea vrea tricouri cu spurcatzii?:))))))))))te inseli amarnic
akm am dat smsurile si am primit sms cu: Multumim ai fost tarifat cu 9EUR+TVA pentru abonament la gazetra pe 3 luni cost totatl 18 eUR+TVA 1 vei fi contactat telefonicCOnvergent media 021-4066534......sper sa ma sune cat mai repede
eu am trimis sms de marti si nici acum nu am primit raspuns sunt nesimtiti
MAI BINE VA LUATI TRICOU CU STEAUA CU 90 RON DE PE WWW.STEAUAFC IN 2 ZILE DECAT SA ASTEPTATI 2 LUNI LA HOTI ASTIA.SI SA VA MAI UMPLE SI DE ZIARE SA AVETI CE ARUNCA,CA NU LE CITESTE NIMENI.....GSPTV ESTI O RUSINE..
nu mai trim sms-uri la astia .E o mare teapa ca sa- si vanda ziarele tricourile vin peste 2 _3 luni ..e teapa cum e si cu GSPTV...RUSINE HOTILOR SA VEDETI DOAR VOI MECIURILE SI SA VA BAGATI ZIARUL UNDEVA
Bai daca nu vreti nu cumparati si cu asta basta.duceti-va in mall sau mai stiu eu pe unde luati tricourile cu 1 milion si mai dati 600 de mii pe ziar 3 luni si cu asta basta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.