Alte știri din fotbal
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
1
Daniel Pancu și-a anunțat cu jumătate de gură plecarea de la CFR Cluj: „Nu ascund lucrul acesta”
0
Ce a făcut Elias Charalambous după a refuzat-o pe FCSB: „Am ridicat nivelul în ultimii ani”
0
Din Liga 2 la echipa națională într-un singur sezon: el este surpriza lui Gică Hagi pentru amicalele cu Georgia și Țara Galilor
2
Știri din fotbal internațional
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie ”
0
Înainte de finala Champions League, Luis Enrique a numit „cel mai bun antrenor din toate timpurile”: „Într-o zi o să facă și asta”
0
Gabi Balint a dat pronosticurile înaintea barajelor pentru Conference League: „Va câștiga la două goluri diferență”
0
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Exagereaza, a intrat bine pe teren, a fost foarte activ. Ok, a ratat. Ce? A fost singurul? Portugalia a avut 30 de suturi aseara, toate ratate. Nu cred ca e normal sa fie el tras la raspundere pt cat a platit nu stiu ce club... nu s-a autoevaluat la suma aia.
Englezoiul fie exagereaza, fie il confunda cu Jota. Joao Felix s-a miscat bine aseara, ca mai toata echipa Portugaliei, însa clar au avut probleme la finalizare. Si Ronaldo la lovitura aceea libera din repriza a II, a tras direct in zid. Acesta este fotbalul dintotdeauna, daca dai gol din 2-3 ocazii iar adversarul rateaza 10 faze, atunci esti castigator.
Te uiti la fotbal ca nuca in perete. Schimba pe Badminton. Ronaldo a facut ceva pentru PORTUGALIA in toata cariera lui. Daca are un doua meciuri slabe este de inteles ... Deocamdata JOA FELIX daca nu ar fi fost platita suma aia pe el ramanea un necunoscut , chiar daca venea la nationala Portugaliei si rata nu-i dadea nimeni atentie ... sa luat de el pentru ca atunci cand se plateste o groaza de bani pe tine lumea are pretentii de la tine ... Dar tu de unde sa stii daca te uiti la fotbal cu tv inchis ;) Chiar , te uiti la fotbal doar in format TEXT ? :)))))) Asa pare ...
Ma da oare chiar nu vede nimeni ca Portugalia joaca in 10 cu ronaldo in teren, vedem doar pe altii dar pe putoara asta il tin in teren ca sa bata lovituri de pedeapsa? In meciul de aseara prima data a atins mingea in minutul 4 iar a doua oara in minutul 14, iar voi îi vedwti doar pe altii ca joaca slab
portughezii nu vor intelege niciodata durerea sa aibe la nationala "staruri" precum Ianis, Denis sau Alibec.
cam toate vedetele (in afara de ronaldo, care ce sa mai faca si el la 37 de ani?) au dezamagit. mingicari cu tehnica perfecta, dar aseara degeaba. jota in primul rand, joao felix, bruno fernandez, b. silva, care fac ravagii la city sau liverpool, fara niciun chef de a juca.
Cred ca l-a confundat cu Jota cu ratarea aia la patrunderea lui Ronaldo ca in vremurile cand era extrema la Man Utd!! Daca a zis si de Bruno Fernandes....care chiar a jucat bine si a adus ambitia necesara in a 2-a tepriza e clar ca nu ii cunoaste bine. Poate de Bernardo Silva sau de Joao Moutinho vroia sa zica
Roy Keane vine din alta era cand problemele de atmosfera la echipa se tratau cu o gheata in cap.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.