Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Dinamo vrea in Liga Campionilor dar nu reuseste sa treaca de primul tur in Cupa UEFA. Pe cand organizeaza si o intalnire cu pescarii?
Cea mai penibila echipa din Romania cu cel mai penibil conducator din Romania. Rasilor. Mai bine va excludeau din Europa pentru ca atunci aveati pe cine sa gasiti vinovati pe penibilii aia de suporteri pe care ii aveti. Rusine!!!!!!!!!
A fost meciul care a facut seara de ieri fericita!!!!! FORZA NEC !!!!
Tot timpul a fost asa...in campionat o mai scalda cu un arbitru,una alta da'in Europa ne fac tara de ras!
Asa se intimpla cind traiesti din amintiri. Si alea pricajite.
In istoria lui dinamo se aduna tot mai multe esecuri. Este o echipa de doi lei care acum isi propune sa castige campionatul si sa mearga in CL! Pentru ce?! Pentru a se face de ras si acolo, dar mai ales pentru banii care se dau participantelor...Dinamo poate castiga acest campionat lipsit de valoare si in care se fac tot felul de aranjamente
Asa se intampla cand incerti s-a pacalesti fotbalul,Dinamo asta a facut tot timpul...l-am vazut iar pe Borcea cum a declarat ca vor s-a fie campioni...ca vezi doamne Steaua are doar un punct pana acum si nu este impresionat cu nimic,poate l-au impresionat olandezii aia de mana a treia...ne fac de rusine tot timpul si omul nu este impresionat de echipele care aduc puncte Romaniei...respect ptr. Vaslui si Urziceni au iesit cu fruntea sus!
sunte-ti de rasu curcilor mai ales adrian cristea si cu bostina, plecati naibii de la dinamo ca stati acolo doar sa luati bani si atata. de ce dinamo inca merge pe mana romanilor care nu au o mentalitate de invingatori ci daor de perecareti( cred ca in meci astia de la dinamo se gandeau unde sa mai petreaca). russiiiinnnnneeeeee sa va fie pacat de noi suporteri care aseara in fata televizorului muream de ciuda ca sunte-ti niste descaltati
An de an la pipinamo se face dreptate in cupele europene. Degeaba blatuiesc ordinarii astia campionate intregi, cand ies in Europa se pisha toti pe ei...acolo nu arbitreaza corpodeni , balasi sau tudori - arbitrii de casa ai clubului de maidanezi. Si nici nu joaca cu echipe care,oricat de slab cotate ar fi, iau pozitia de capra in intalnirile directe cu maidanezii , ;). Mwe vesnica potailor de militieni =))
domnilor conducatori de la dinamo,rapid si altiii nu va e rusine sa iesitio si sa dati declaratii aberante cu titlul,uitativa la dinamo e locul 1 in liga 1 si i-a batut nec care sincer si otelul facea 0-0 cu ei,ce sa mai vb rusine,elsborg cu jucatori care inainte fusesera amatori si vb si te bate in stefan cel mare,sunteti niste mizerii care reprez fotbalul romanesc,rusine nesimtitilor,afara cu hotii din fotbal
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.