cupa romaniei

Mandorlini nu e mulțumit: „Nu am fost CFR, nu am arătat cum trebuie”
Cupa Romaniei

Mandorlini nu e mulțumit: „Nu am fost CFR, nu am arătat cum trebuie”

0
Ioan Ovidiu Sabău vede sferturile Cupei: „Trebuie să ne calificăm”
Cupa Romaniei

Ioan Ovidiu Sabău vede sferturile Cupei: „Trebuie să ne calificăm”

0
„I-am tocat!” » Ce a remarcat Alex Chipciu după derby-ul Clujului: „Am un sentiment de ciudă”
Cupa Romaniei

„I-am tocat!” » Ce a remarcat Alex Chipciu după derby-ul Clujului: „Am un sentiment de ciudă”

0
  • 1
  • •••
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • •••
  • 65
Close