Comentarii (6)
sica.nevaccinatu
sica.nevaccinatu  •  11 Februarie 2022, 05:20

in primul rind vreti nu vreti muresan a avut dreptate. apara-te ca nu ai altfel. cind iei o hemoragie de goluri? cum sa nu vezi realitatea? in timpuri am atras dusmanul pe la strimtori am facut ceva. tu dinamo sa joci deschis cu Craiova? sa nu tragi la poarta sa nu poti construi? mi - e teama ca si la nationala va fi la fel. ai nevoie de anrenori cu experieta nu amatori puuberi istoviti. atit

sica.nevaccinatu  •  11 Februarie 2022, 05:08
Postat de valentindragobete pe 07 Februarie 2022, 22:49

Speranța prostului ...

***

razvanstefan2010
razvanstefan2010  •  08 Februarie 2022, 00:44

"modul în care Dinamo se exprimă sub comanda lui Stoican: 1-9!" incredibil catabrautate împotriva acestui mult iubit club.... nimic despre ultima victorie covârșitoare cu 10-2 de joia trecută.... deci ar fi la a un golavetaj pozitiv 11-11.... plus că cele 2 goluri ala adversarilor au fost marcate tot de un jucător în probe la fcdb :))))

valentindragobete
valentindragobete  •  07 Februarie 2022, 22:49
Postat de bixtonfry pe 07 Februarie 2022, 22:36

cum bah sa il criticati pe stoican dupa doar 3 meciuri? ce putea face in 3 meciuri? il judecati dupa cel putin 10 meciuri si doua pauze provocate de nationala,ca pe redmic. pai in sezonul 20/18/2019 au folosit vreo 50 de jucatori si au batut totul in playout,deci este irelvanta treaba cu 47 de jucatori. au scos 12 puncte in 12 meciuri acasa,asa ca idee,craiova nu are 24 de puyncte dupa 24 de etape ci doar 23. plus ca sunt la doar 5,5 puncte de locul 14.

crocodilul
crocodilul  •  07 Februarie 2022, 22:39

Domnul Danciulescu , singurii fotbalisti de la Dinamo care au jucat azi au fost fundasii centrali. In rest pe cine ati remarcat? Ce mijloc a avut Dinamo si ce atacanti???!!!