Comentarii (51)
khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:31
Postat de Lupescu Mihai pe 06 Ianuarie 2017, 21:50

Sa ai soarta lui Tanse , ***!!!Sau ca marica a uitat ca ia dat Dinamo drumu sa plece la 19 ,20 ani ,acum face pe filozofu ca el nu e produs Dinamo ,ca a jucat putin la Dinamo .La vazut Dumnezeu pac pac genunchiu dupa suflet ti-a dat domnu!!!

Vezi ce doresti sa nu ti se intample tie pi$***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:30
Postat de ipsilante pe 06 Ianuarie 2017, 22:26

FCSB, pardon, FC Star Fundulea nu va mai lua campionatul nici daca ii va transfera pe Messi si Ronaldo. Daca va prinde un loc 3 sau 4 , Becali ar trebui sa faca matanii o luna intreaga, de bucurie. Are grija sotul sotiei sale sa continue ingroapaciunea turmei fara nume, fara stadion si fara palmares, a lui Beeecali. Cu tot ajutorul fluierasilor, prabusirea va continua, cu succes, pana la disparitie. STEAUA renaste si va juca ACASA, in Ghencea, cu stadionul plin. Surogatul lui Beeecali nu mai are loc pe harta fotbalului romanesc, decat topit in mediocritate, anonimat si uitare. Sa-i uram suces deplin! Pa! Sa-i fie tarana usoara!

talpane, te umpli de ridicol pe zi ce trece, indiferent cu ce nick intri, timm sau cypriann, ramai acelasi netot care despuiat de uniforma devine doar o ****** ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:27
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

ASTA imi place mie la un caine, desi specifici un lucru el nu intelege,bai nenea catelus rusinos care reprezinta rusinea Romaniei,am precizat ca nu sustin FCSB,mai repet o data ca asa trebuie sa repet la prosti de mai multe ori Nu sustin FCSB.

FCSB este gaselnita sistemului neocomunist ca sa ne umileasca. Noi sustinem neconditionat Steaua. Ca se va numi altcumva pentru noi tot Steaua va ramane. Iar ,,adevaratii'' cere sustin csa steaua lui talpan pcr le transimit doar un lucru: voi nu existati, talpan a spus-o cu gura lui si trebuie sa-l credem neconditionat ca de nu, merge la tovarasul tribunal Bucuresti si ne aduce o noua hotarare prin care voi, cei care sustineati anii trecuti Steaua NU EXISTATI! :)))! Sunteti doar un ecou in tribunele goale din Ghencea si Arena Nationala care nu de mult se zguduiau la incurajarile voastre: ,,Steaua! Steaua!!!''....in realitate, pac pac, sunteti in eter! https://www.youtube.com/watch?v=akZD4xBtIaM

ipsilante
ipsilante  •  06 Ianuarie 2017, 22:26

FCSB, pardon, FC Star Fundulea nu va mai lua campionatul nici daca ii va transfera pe Messi si Ronaldo. Daca va prinde un loc 3 sau 4 , Becali ar trebui sa faca matanii o luna intreaga, de bucurie. Are grija sotul sotiei sale sa continue ingroapaciunea turmei fara nume, fara stadion si fara palmares, a lui Beeecali. Cu tot ajutorul fluierasilor, prabusirea va continua, cu succes, pana la disparitie. STEAUA renaste si va juca ACASA, in Ghencea, cu stadionul plin. Surogatul lui Beeecali nu mai are loc pe harta fotbalului romanesc, decat topit in mediocritate, anonimat si uitare. Sa-i uram suces deplin! Pa! Sa-i fie tarana usoara!

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:19
Postat de Lupescu Mihai pe 06 Ianuarie 2017, 22:13

Cu Dragoste si Caldura Noi toti Caini fa *** *** !!!!1-1&3+ A uitat cum face in groapa cu fularu lui Dinamo la Gat !!!Cu drag de Boboteaza!

Gresit. Catele nu Caini. Cainii au oanoare si caracter, devotament fata de stapan, Catelele doar ******. Cu drag pentru toate pi$*** securistului anghelache de Boboteaza.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1264624400266400
Lupescu Mihai  •  06 Ianuarie 2017, 22:13

Cu Dragoste si Caldura Noi toti Caini fa *** *** !!!!1-1&3+ A uitat cum face in groapa cu fularu lui Dinamo la Gat !!!Cu drag de Boboteaza!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:06
Postat de valyomanyd pe 06 Ianuarie 2017, 21:48

Asta imi place la un fecesebist ,fiind in mediul virtual, el STIE cu exactitate starea sociala a fiecarui user ! :)))) Bravo ! :)))

ASTA imi place mie la un caine, desi specifici un lucru el nu intelege,bai nenea catelus rusinos care reprezinta rusinea Romaniei,am precizat ca nu sustin FCSB,mai repet o data ca asa trebuie sa repet la prosti de mai multe ori Nu sustin FCSB.

1264624400266400
Lupescu Mihai  •  06 Ianuarie 2017, 22:05

Domnu Mieunel a uitat cum striga Barabas iertat si dom .... Ce e mai grav ca nu ai invatat nimic oier , Si aveai si Bratari la mana!Fracezi au o vb Libertate,Egalitate Fraternitate An kiule !!!!! Va mai dam 2 jucatori si o sa bei Sampanie si va dam 3!!!!! Sa faci Infart sa vezi ca este Dumnezeu!!?? si Face Dreptate

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:03
Postat de ottobraun pe 06 Ianuarie 2017, 21:56

pana in vara domnul jurist Talpan il "muta" pe *** in Dubai!

pana in februarie domnul nicu badea va muta voua covorul de sub picioare

ottobraun
ottobraun  •  06 Ianuarie 2017, 21:58

sfarsitul e iminent in doua luni retrogradarea si fuga ciobanului sa scape de puscarie!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează