Comentarii (51)
red.blue
red.blue  •  06 Ianuarie 2017, 21:39
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 21:33

Ai vrea tu, hatere. Vi se sapa si voua groapa si o sa cadeti in ea fara sa va dati seaman. Ai putintica rabdare, ca va vine randul. Ce, militienii sunt scutiti?

au proces pe 16 ianuarie pana atunci mai are timp pianistul falit sa plateasca 2 mil

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 21:39
Postat de crotalie pe 06 Ianuarie 2017, 21:37

***

Iluzie optica.. nu seamana deloc

crotalie
crotalie  •  06 Ianuarie 2017, 21:37
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 21:35

Securistii desfiinteaza Steaua pentru a crea o clona stalinista in liga a 4-a, condusa de avocatelul mediocru talpan si *** tradator Macatus

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 21:35
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 21:33

Ai vrea tu, hatere. Vi se sapa si voua groapa si o sa cadeti in ea fara sa va dati seaman. Ai putintica rabdare, ca va vine randul. Ce, militienii sunt scutiti?

Securistii desfiinteaza Steaua pentru a crea o clona stalinista in liga a 4-a, condusa de avocatelul mediocru talpan si *** tradator Macatus

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 21:34
Postat de steaua.rusinea.europei pe 06 Ianuarie 2017, 21:30

gnohere a semnat cu Star Metal Globus Bucuresti? pai asta e un regres pentru el:))) voia sa incerce cafea 7 in 2,ca i s-a facut rau de avion cum a cazut!:))))))

Regres ,cand o echipa este peste tine in clasament si este la un punct de lider,este un regres? cand o echipa ofera salarii mai mari este un regres?cand lotul echipei este mai valoros decat de la echipa de la care pleci,este un regres? singurul regres este creierul tau de frustrat :))

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 21:33
Postat de nebraska pe 06 Ianuarie 2017, 21:30

Care steaua ba,la vara o sa existe o singura stea in liga a patra.

Ai vrea tu, hatere. Vi se sapa si voua groapa si o sa cadeti in ea fara sa va dati seaman. Ai putintica rabdare, ca va vine randul. Ce, militienii sunt scutiti?

bodi19
bodi19  •  06 Ianuarie 2017, 21:33

sper sa fie Cel mai sarac milionar ,*** uita ca Dinamo l-a pus pe "picioare" si i-a dat o sansa sa ajunga din nou jucatorul care era,bine cu ajutorul lui Rednic,dar daca negoitza ar fi zis NU, acest "jucator" ajungea un nimeni,cum sper sa si ajunga pentru ca este un Nesimtit.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska
nebraska  •  06 Ianuarie 2017, 21:30

Care steaua ba,la vara o sa existe o singura stea in liga a patra.

steaua.rusinea.europei
steaua.rusinea.europei  •  06 Ianuarie 2017, 21:30

gnohere a semnat cu Star Metal Globus Bucuresti? pai asta e un regres pentru el:))) voia sa incerce cafea 7 in 2,ca i s-a facut rau de avion cum a cazut!:))))))

mihai231
mihai231  •  06 Ianuarie 2017, 21:29
Postat de hh88 pe 06 Ianuarie 2017, 21:23

cata invidie poate exista la suporterii olteni, rapidisti, dinamovisti? Uitati ca suntem cu totii romani? La ce foloseste sa ii dam altuia in cap? Ii merge echipei dinamo mai bine? le-a folosit rapidistilor? Sa incercam sa crestem noi, sa ne dezvoltam, nu s-a pierdem timpul cu ce fac altii! Becali poate fi analizat(nu judecat!) pt viata lui personala, pentru excese si limbaj colorat, pt conduita, coruptie etc, dar ca patron de fotbal este unul din cei mai capabili. O seara frumoasa

exact..adevaraciune,,,atat de marte incat a falimentat patru firme inclusiv avicola unde nu a platit muncitorii...si a batut joc de ei..***..! CE ESTI::..conducator de ***?...pt...buzunarul lui...atat de mare cfonducator vca in curand se va numi...FC STERLETA BUCURESTI?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează