Comentarii (51)
10200950632205714
Camelia Ignat  •  07 Ianuarie 2017, 03:20

MULTI DI CEI CE COMENTEAZA AICI NU SINT DINAMOVISTI, EI SINT ANTISTELISTI.IN LOC SA ANALIZE DE CE DINAMO E PE 6 ,PE EI II DOARE CAPU DE FCSB. CIND VA AVEA SI DINAMO 2 STELE PE TRICOU ,VOM MAI PUTEA FACE COMPARATII .EI DEOCAMDATA SE ANTRENEAZA

10200950632205714
Camelia Ignat  •  07 Ianuarie 2017, 03:14

SINT CAM LESINATI DE FOAME ASTIA DE LA DINAMO.CIND AUD DE BANI NU LE MAI TREBUIE DINAMO. ORICUM ,GIGI ARE DREPTATE

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  07 Ianuarie 2017, 00:16
Postat de bamse1901 pe 06 Ianuarie 2017, 23:21

Dubla tzeapa

exact. in cateva luni gnohere va fi somer.

cry_67
cry_67  •  07 Ianuarie 2017, 00:09

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

10154527780864441
Balaban Mihai  •  06 Ianuarie 2017, 23:34

Pe cati bani a plecat TADE?

bamse1901
bamse1901  •  06 Ianuarie 2017, 23:21

Dubla tzeapa

vasy86le
vasy86le  •  06 Ianuarie 2017, 22:38

Ciobanul nu i-a zis ca dupa 1-2 meciuri va ajunge pe banca de rezerve.

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:34
Postat de mihai231 pe 06 Ianuarie 2017, 21:26

lutule......tu esti tata..?.....te a pius...george sa vb in locul lui?

Nu talpane, sunt eu, adevarul care doare!!!!

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:34
Postat de nebraska pe 06 Ianuarie 2017, 21:30

Care steaua ba,la vara o sa existe o singura stea in liga a patra.

care cs dinamo???

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:33
Postat de ottobraun pe 06 Ianuarie 2017, 21:56

pana in vara domnul jurist Talpan il "muta" pe *** in Dubai!

Pana in vara tovarasul talpan o sa compara in fata Curtii Martiale ca si tradator de tara. Steaua o sa castige campionatul iar voi, trolli de serviciu extremisti antiromani o intrati in concediu fara salar pe viata! :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează