Comentarii (51)
mihai231
mihai231  •  06 Ianuarie 2017, 21:26
Postat de khal_37 pe 06 Ianuarie 2017, 21:16

FC Steaua Bucuresti talpane...o stii si tu. Dar vai! Tribunalul militar bate la usa marelui jurist!!!! Si la poarta cine bate! Inalta tradare se numeste tovarase Talpan si se pedepseste cu ceea ce va hotara CURTEA MARTIALA!!!!!

lutule......tu esti tata..?.....te a pius...george sa vb in locul lui?

godot
godot  •  06 Ianuarie 2017, 21:25

O să-l facă milionar pe naiba. O să-l facă „***” și o să spună că el nu mai ia niciodată negri la Steaua, că nu-i place Măcuței Domnului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

hh88
hh88  •  06 Ianuarie 2017, 21:23

cata invidie poate exista la suporterii olteni, rapidisti, dinamovisti? Uitati ca suntem cu totii romani? La ce foloseste sa ii dam altuia in cap? Ii merge echipei dinamo mai bine? le-a folosit rapidistilor? Sa incercam sa crestem noi, sa ne dezvoltam, nu s-a pierdem timpul cu ce fac altii! Becali poate fi analizat(nu judecat!) pt viata lui personala, pentru excese si limbaj colorat, pt conduita, coruptie etc, dar ca patron de fotbal este unul din cei mai capabili. O seara frumoasa

mihai231
mihai231  •  06 Ianuarie 2017, 21:23
Postat de khal_37 pe 06 Ianuarie 2017, 21:16

FC Steaua Bucuresti talpane...o stii si tu. Dar vai! Tribunalul militar bate la usa marelui jurist!!!! Si la poarta cine bate! Inalta tradare se numeste tovarase Talpan si se pedepseste cu ceea ce va hotara CURTEA MARTIALA!!!!!

am crezut ca esti...prost...dar nu in halu asta...sa ajungi sa vb cu o,,clona..de fapt nu ma mira nimik...esti ceea ce este fcsb...:)))

andy_2008
andy_2008  •  06 Ianuarie 2017, 21:22

Are dreptate Gigi una e sa pleci de la Steaua si alta e sa pleci de la dinamo cu d mic.

crotalie
crotalie  •  06 Ianuarie 2017, 21:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

red.blue
red.blue  •  06 Ianuarie 2017, 21:20

pleaca de la o clona la alta gigistii sunt in extaz zecs cu cele 50 de conturi zice ca strugurii sunt acri!

becalidinamovit
becalidinamovit  •  06 Ianuarie 2017, 21:18

FRUSTRARE INSEAMN CAND DINAMO TE BATE PE SISTEM 7+1 ..UNII DE LA CIRCU GLOBUS AU MANCAT DE SUB EI DUPA CE IN 22 DE ZILE DINAMO IA FCUT SITEM HQ 7 +1 SI AU HAIDUCIT PANA AU LUAT UN HIPOPOTAM CA HAIDUCII LUI 7 GAINI D LA AVICOLA LUI GEORGE ..*** .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 21:16
Postat de crotalie pe 06 Ianuarie 2017, 21:10

***

FC Steaua Bucuresti talpane...o stii si tu. Dar vai! Tribunalul militar bate la usa marelui jurist!!!! Si la poarta cine bate! Inalta tradare se numeste tovarase Talpan si se pedepseste cu ceea ce va hotara CURTEA MARTIALA!!!!!

crotalie
crotalie  •  06 Ianuarie 2017, 21:10

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează