Comentarii (51)
becalidinamovit
becalidinamovit  •  06 Ianuarie 2017, 21:00

La Steaua nu există bosumflare, la Steaua exista doar un mare conducător Becali, restul sunt supuși. Semnează un contract și trebuie să facă ce spun eu, iar in contract nu scrie «titular»", a spus Becali la TV Digi Sport. bravo ..ti-ai gasit locul unde o sa fii respectat

  • 1
  • •••
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează