Comentarii (51)
nebraska
nebraska  •  06 Ianuarie 2017, 21:30

Care steaua ba,la vara o sa existe o singura stea in liga a patra.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 21:54
Postat de Lupescu Mihai pe 06 Ianuarie 2017, 21:50

Sa ai soarta lui Tanse , ***!!!Sau ca marica a uitat ca ia dat Dinamo drumu sa plece la 19 ,20 ani ,acum face pe filozofu ca el nu e produs Dinamo ,ca a jucat putin la Dinamo .La vazut Dumnezeu pac pac genunchiu dupa suflet ti-a dat domnu!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steaua.rusinea.europei
steaua.rusinea.europei  •  06 Ianuarie 2017, 21:40
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 21:34

Regres ,cand o echipa este peste tine in clasament si este la un punct de lider,este un regres? cand o echipa ofera salarii mai mari este un regres?cand lotul echipei este mai valoros decat de la echipa de la care pleci,este un regres? singurul regres este creierul tau de frustrat :))

Star Metal globus Bucuresti e in liga a3-a,gigistule!:)))) clubul asta e Fac Ce Spune Becali si va intra in faliment!:))))) toti gigistii nu pot lua Bac-ul din nastere! macar a avut dreptate, o data-n viata, un PSD-ist!:)))

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  07 Ianuarie 2017, 00:16
Postat de bamse1901 pe 06 Ianuarie 2017, 23:21

Dubla tzeapa

exact. in cateva luni gnohere va fi somer.

10154527780864441
Balaban Mihai  •  06 Ianuarie 2017, 23:34

Pe cati bani a plecat TADE?

khal_37
khal_37  •  06 Ianuarie 2017, 22:27
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

ASTA imi place mie la un caine, desi specifici un lucru el nu intelege,bai nenea catelus rusinos care reprezinta rusinea Romaniei,am precizat ca nu sustin FCSB,mai repet o data ca asa trebuie sa repet la prosti de mai multe ori Nu sustin FCSB.

FCSB este gaselnita sistemului neocomunist ca sa ne umileasca. Noi sustinem neconditionat Steaua. Ca se va numi altcumva pentru noi tot Steaua va ramane. Iar ,,adevaratii'' cere sustin csa steaua lui talpan pcr le transimit doar un lucru: voi nu existati, talpan a spus-o cu gura lui si trebuie sa-l credem neconditionat ca de nu, merge la tovarasul tribunal Bucuresti si ne aduce o noua hotarare prin care voi, cei care sustineati anii trecuti Steaua NU EXISTATI! :)))! Sunteti doar un ecou in tribunele goale din Ghencea si Arena Nationala care nu de mult se zguduiau la incurajarile voastre: ,,Steaua! Steaua!!!''....in realitate, pac pac, sunteti in eter! https://www.youtube.com/watch?v=akZD4xBtIaM

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:03
Postat de ottobraun pe 06 Ianuarie 2017, 21:56

pana in vara domnul jurist Talpan il "muta" pe *** in Dubai!

pana in februarie domnul nicu badea va muta voua covorul de sub picioare

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 21:33
Postat de nebraska pe 06 Ianuarie 2017, 21:30

Care steaua ba,la vara o sa existe o singura stea in liga a patra.

Ai vrea tu, hatere. Vi se sapa si voua groapa si o sa cadeti in ea fara sa va dati seaman. Ai putintica rabdare, ca va vine randul. Ce, militienii sunt scutiti?

godot
godot  •  06 Ianuarie 2017, 21:25

O să-l facă milionar pe naiba. O să-l facă „***” și o să spună că el nu mai ia niciodată negri la Steaua, că nu-i place Măcuței Domnului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

crotalie
crotalie  •  06 Ianuarie 2017, 21:21

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează