Comentarii (51)
gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 21:57
Postat de steaua.rusinea.europei pe 06 Ianuarie 2017, 21:49

"***"...mostra de fcsb-ist care nu poate lua Bac-ul,dar se lauda pe net,de pe calculatorul luat de maica-sa ***,ca are scoala:))))) "dar te-ai infipt ca munca in...at" voia sa spuna fcsb-istul!:)))) el si pe net se balbaie.... :)))))) sa nu mai spun ca semnele lui de punctuatie sunt pe la scoala, pe unde a fost el: adica nicaieri:)))))

Pai hai sa-ti explic ceva ,atunci cand vorbesc cu un user inteligent folosesc alti termeni,termeni pe care nu-i pot folosi cu cu un paranoic ca tine,dinamo o sa dispara ,Negoita nu detine palmaresul este supusul lui Badea daca Badea sufla dinamo indubitabil va disparea.tu nu vezi ca esti un frustrat,pai cand te angajezi la o societate cate te plateste mai bine este un regres?? dar tu habar n ai ,***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ottobraun
ottobraun  •  06 Ianuarie 2017, 21:56

pana in vara domnul jurist Talpan il "muta" pe *** in Dubai!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 21:54
Postat de Lupescu Mihai pe 06 Ianuarie 2017, 21:50

Sa ai soarta lui Tanse , ***!!!Sau ca marica a uitat ca ia dat Dinamo drumu sa plece la 19 ,20 ani ,acum face pe filozofu ca el nu e produs Dinamo ,ca a jucat putin la Dinamo .La vazut Dumnezeu pac pac genunchiu dupa suflet ti-a dat domnu!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1264624400266400
Lupescu Mihai  •  06 Ianuarie 2017, 21:50

Sa ai soarta lui Tanse , ***!!!Sau ca marica a uitat ca ia dat Dinamo drumu sa plece la 19 ,20 ani ,acum face pe filozofu ca el nu e produs Dinamo ,ca a jucat putin la Dinamo .La vazut Dumnezeu pac pac genunchiu dupa suflet ti-a dat domnu!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  06 Ianuarie 2017, 21:48
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 21:44

In primul rand nu tin cu FCSB :)) astept terminarea procesului,dar ca te ai ***! in al 2 rand Metalglobus nu este de vanzare pt moment asa ca iar te ai *** in al 3 rand nu s-a terminat procesul asa ca iar te ai *** ...! P.S am mai multe clase decat ai tu si toata familia ta la un loc .

Asta imi place la un fecesebist ,fiind in mediul virtual, el STIE cu exactitate starea sociala a fiecarui user ! :)))) Bravo ! :)))

steaua.rusinea.europei
steaua.rusinea.europei  •  06 Ianuarie 2017, 21:49
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 21:44

In primul rand nu tin cu FCSB :)) astept terminarea procesului,dar ca te ai ***! in al 2 rand Metalglobus nu este de vanzare pt moment asa ca iar te ai *** in al 3 rand nu s-a terminat procesul asa ca iar te ai *** ...! P.S am mai multe clase decat ai tu si toata familia ta la un loc .

"***"...mostra de fcsb-ist care nu poate lua Bac-ul,dar se lauda pe net,de pe calculatorul luat de maica-sa ***,ca are scoala:))))) "dar te-ai infipt ca munca in...at" voia sa spuna fcsb-istul!:)))) el si pe net se balbaie.... :)))))) sa nu mai spun ca semnele lui de punctuatie sunt pe la scoala, pe unde a fost el: adica nicaieri:)))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1264624400266400
Lupescu Mihai  •  06 Ianuarie 2017, 21:48

Sa ai soarta lui Tanse , si sa ajungi Ekeng Patrik!!!Sau ca marica a uitat ca ia dat Dinamo drumu sa plece la 19 ,20 ani ,acum face pe filozofu ca el nu e produs Dinamo ,ca a jucat putin la Dinamo .La vazut Dumnezeu pac pac genunchiu dupa suflet ti-a dat domnu!!!

valyomanyd
valyomanyd  •  06 Ianuarie 2017, 21:45
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 21:39

Iluzie optica.. nu seamana deloc

Aluzia cred ca era la .....culoare :))))

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 21:44
Postat de steaua.rusinea.europei pe 06 Ianuarie 2017, 21:40

Star Metal globus Bucuresti e in liga a3-a,gigistule!:)))) clubul asta e Fac Ce Spune Becali si va intra in faliment!:))))) toti gigistii nu pot lua Bac-ul din nastere! macar a avut dreptate, o data-n viata, un PSD-ist!:)))

In primul rand nu tin cu FCSB :)) astept terminarea procesului,dar ca te ai ***! in al 2 rand Metalglobus nu este de vanzare pt moment asa ca iar te ai *** in al 3 rand nu s-a terminat procesul asa ca iar te ai *** ...! P.S am mai multe clase decat ai tu si toata familia ta la un loc .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

steaua.rusinea.europei
steaua.rusinea.europei  •  06 Ianuarie 2017, 21:40
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 21:34

Regres ,cand o echipa este peste tine in clasament si este la un punct de lider,este un regres? cand o echipa ofera salarii mai mari este un regres?cand lotul echipei este mai valoros decat de la echipa de la care pleci,este un regres? singurul regres este creierul tau de frustrat :))

Star Metal globus Bucuresti e in liga a3-a,gigistule!:)))) clubul asta e Fac Ce Spune Becali si va intra in faliment!:))))) toti gigistii nu pot lua Bac-ul din nastere! macar a avut dreptate, o data-n viata, un PSD-ist!:)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează