Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
imi place Varga, dar nu cred ca e cel mai urgent lucru. au posturi mult mai deficitare in echipa. Szekeli a inceput sa miste. Ok, nu e chiar Varga, dar nu e un post deficitar. Luati frate fundasi laterali si cel putin inca un central, daca vreti titlul!!!...nu numai oameni de atac
JJ trebuie sa imprumute un iaht de la utecistul Copos ca Siman nu poate negocia decat in lungi croaziere.
ponturi si chatlive: ://lumeapariurilor.com/
Varga si Balan la KUBAN SCRIE PE SITUL LOR ASA FACE SI SIMAN NISTE BANI,PE BUCUR NU IL IAU PTR CA IL VOR PE BILASCO MAI MASIV PTR DIV B
Ar fi singurul transfer de marca din ultimul timp, pe care ar reusi sa-l faca berbecul asta.Dar, pana la urma, cred ca nu o sa-l ia, ca nu e in stare, il jigneste si p-asta si nu accepta.
Locuri de munca la domiciliu! Salariu : 800 – 1200 euro garantati prin contract de colaborare. Oferta este foarte serioasa si nu presupune nici o plata in avans. Pentru informatii suplimentare, trimiteti un email la adresa : [email protected] Oferta are o durata limitata de timp. Apreciem seriozitatea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.