Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Şi când vă vom bate în Groapă... tot blat va fi, nu-i aşa?!
pai...cum au castigat toate meciurile de pana acum: mirosind pestilential a blat. Noroc ca s-a facut tam-tam cu meciul blat cu ceahlaul ..au schimbat si aia antrenorul...si nu le-a mai iesit blatul, au scos un amarat de 1-1. Asta e singurul meci "pe bune" jucat de dinamo in returul asta.
Dilema dinamovista: Cum sa luam campionatul de pe locul 6 :)
si o sa mai radem stai linistit;)
"suporter" se vede ca esti ultras de net:)
Cel mai tare ma bucura faptul ca dinamovistii radeau de steaua.
Ha ha ha. Sunteti de rasul curcilor. Ha ha ha. Pregatiti-va in continuare de liga campionilor. Pana atunci imprumutati cd-ul cu melodia de la stelisti. Ha ha ha. Cristinele cum ai dormit asta noapte. L-ai vista cumva pe Vasilica? Sunteti doi clovni. Ha ha ha.
vai cum asa omu pe care domnul dinu la propus la nationala ca nationala nu poate incepe fara el si zicu acum sunt criticati nu se poate asa ceva e blasfemie la adresa marelui trabuc =))))) ieri ii lauda azi ii critica ca cica is de circ nici el nu mai stie ce vrea =)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.