Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
De fapt, acest lucru se întâmplă din 1947.......http://www.prosport.ro/sport-life/special/incredibil-doi-agenti-sovietici-au-pus-la-cale-infiintarea-stelei-cum-a-scapat-echipa-de-retrogradare-in-primul-sezon-8032549
Tu stai drept dar judeci stramb... Hai sa iti explic. Exista o lege care spune ca nu ai voie sa candidezi la Presedintia Romaniei daca esti urmarit penal. Tu esti urmarit penal. Data limita de depunere a candidaturilor este 15 Martie. Tu castigi ( sau pierzi ) in prima instanta , nu poti candida pentru ca procesul este in desfasurare , sentinta nu este definitiva. La recurs, care este pe 20 Martie , tu castigi. Ghinion, ca termenul de depunere a candidaturilor a trecut. Nu poti candida.
Nu mai stau sa reiau aceeasi discutie interminabila pe care cu siguranta o stii. Sfatul meu e sa te duci la biserica aia si sa te rog, pentru ca ani ca aia nu cred ca vor mai veni. Dar tot raul spre bine, editia viitoare incepeti fresh, societate noua, nume nou...
raspunde la o intrebare: fcsb de cate ori a invins dinamo ( care nu are lot,valoare,etc de europa) ? hai tati, calculeaza ca am jucat vreo 6-7 meciuri directe...aaaa...chiar ati si luat bataie de la niste nonvalori :))))) concluzie : iar o sa va faceti de ras in europa...mai bine jucati pe corecte acum playout cu voluntari si chiajna, si poate ciobanetele facea transferuri mai bune intelegand nonvaloarea voastra...dar asa, doar prin blaturi va credeti zmei, si va desumflati ca niste baloane de sapun la fiecare meci jucat pe bune
Cum se face că, în interpretarea gsp-iștilor, toate cuvintele "hardcore" sunt echivalente cu...******** ? Adică fix cu simbolul unei "anumite" echipe !
voi v-ati facut de ras constant in europa find echipa care a intrat in cartea recordurilor cu cele mai multe meciuri consecutive fara victorie din ucl, si cu toate astea mai vreti sa va credem ca fssul de fcsb are fata (lot) de europa .sunteti suporterii subiectivi si naivi ai unei echipe care in liga 1 fara blaturi nu a batut pe nimeni...si vb de dinamo ?! :))))
Pai insolventa e legala amice, la noi a fost ca principalu creditor a fost Negoita care este si acum unicul patron la Dinamo !!! Normal ca a cerut scaderea din datorii ca doar nu era nebun sa ceara toata suma integral ca altfel il bateau suporterii, pai unde ai mai vazut tu ca un patron de club sa ceara falimentu deoarece tot el este ala care are clubu sa-i dea datorii ?? unde in lumea asta ??? Deci Dinamo nu a facut nimic ilegal, sa agatzat de insolventa, iar insolventa este legala in Romania !!!
Eee nu, adica vrei sa-mi zici ca daca faceai datorii si le puneai pe alta societate si dupaia bagai in faliment societatea respectiva cu datorii era totu legal, pai asa de ce nu au facut toti ?? Adica fac datorii, infiintez alta societate, imi mut toate lucrurile pe societatea aia noua si pe asta cu datorii o bag in faliment si gata, hocus pocus au disparut datoriile de ordinu milioanelor !!! Ce bine e sa te cheme Gigi Becali :)))))))))))
Exact amigo, asta tot incerc si eu dar si toti dinamovisti sa va explicam, ma bucur ca tu ai inteles, oricum esti cam singuru stelist adevarat care merita un BRAVO din partea tuturor !!! Se vede ca esti educat si gandesti logic, un bravo mare !!!
Pai greu gasesti jucatori buni in tara, inafara de 5 hai sa zicem 6 nu prea ai ce sa iei din tara, si aia 5-6 costa nenica, adica un Boldrin, Radut, Martinus costa nu mai merge cu frimituri !!! Oricum Negoita nu mai are scuza sezonu care vine indiferent daca Dinamo castiga sau nu la TAS pentru ca in campionatul ce va veni Dinamo va avea drept in cupele europene si trebuie neaparat ca transferurile alea de care tot zice Negoita de valoare sa se faca vara asta pentru ca deja nu ne mai putem permite intarzieri !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.