Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Gazeta a participat la conferința de o oră a lui Infantino: „Să vorbim și despre subiectele sensibile: Iran, biletele și vizele” + „Fără Trump nu puteam organiza turneul în SUA”
0
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
@cvaporu Eu port mandru tricouri, sepci sau fulare cu Schlake04 prin Bucuresti de peste 10 ani, chiar daca nu este meci in ziua respectiva. Este echipa mea de suflet! As purta si tricouri cu Steaua (a doua echipa de suflet) cand nu sunt meciuri, insa aceste haine sunt praf. O mizerie de poliester care este atat de rigid incat ai putea freca pardoseala cu el si tot ar ramane intact (ma refer la tricou, nu pardoseala)! Mergi te rog la un meci S04 vs BVB sa vezi ce inseamna rivalitate civiliz
Hai sa vorbim serios..In Bucuresti te plimbi cu ce tricou vrei ..rapid, dinamo, steaua..etc..numai in ziua meciului si in apropiere de stadion trebuie sa fi atent !
esti optimist!
vii in cluj cu tricoul lui dinamo doar pentru ca in bucuresti te temi sa iesi cu el pe strada? :D sau chiar ai senzatia gresita ca intereseaza pe cineva faptul ca te plimbi imbracat ca un papitoi, cand nu e zi de meci, prin centru urbei? la noi nu se practica, cu micile exceptii ale primitivilor extremisti de la n, de care rade toata lumea normala :)))
numai un distrus putea sa spuna asa ceva despre niculae.idiotule,stii macar ce inseamna sa joci fotbal?probabil ca nu,doar tu te jucai cu papusile cand el(n.a.m niculae) se antrena
E foarte clar: trebuie gasit de urgenta inlocuitor pentru dezastrul Moti si trebuie jucat cu Ganea in locul distrusului de Niculae!
Bine tu vino imbracat normal eu vin in alb rosu cu stema lui dinamo si sapca lui U' !
Daca nu LA "POOL HOUSE pe Bdul 1 decembrie ! TEREN "NEUTRU" !!
Da si te cred ! Te invit in "La Liga" pe Republicii..sau in "Time Out "..tu in visiniu eu in alb rosu !! Dau o bere ! Dau si doua !
Ma simt acasa in Cluj ! Ma plimb in liniste pe strazile clujene cu tricoul lui Dinamo ! Nu stiu cum te plimbi tu in culorile visinii !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.