Comentarii (142)
fibra
fibra  •  08 August 2022, 09:59

Ce-ar fi sa promovati legea si sa nu mai veniti cu pareri de chibiti de cartier ca vreti sa va numiti jurnalisti. Sau doar vreti?

guest10
guest10  •  08 August 2022, 09:46

Lasa prostiile, singurul motiv pentru care CSA Steaua merita sa fie in A este galeria, in rest amatorismul este la el acasa. Conducerea CSA este penibila, pierd jucatori de la toate sectiile din cadrul clubului si nu ii intereseaza de nimic atata timp cat banu vine indiferent de ce se intampla la club. Sa aduci jucatori toata vara si sa-i minti cu nerusinare ca se vor bate pentru promovare este ridicol si te umple de penibil, pe tine ca si conducator.

alexh
alexh  •  08 August 2022, 09:38
Postat de hristo33 pe 08 August 2022, 06:49

3 echipe sustinute de state diferite. Psg ManCity si Newcastle. alta intrebare))

Greșit. Newcastle, PSG si City sunt echipe susținute de fonduri de investiții din alte țări. Nicidecum de vreun minister din țările respective precum csa. Altă întrebare.

Scafandru55
Scafandru55  •  08 August 2022, 09:33

Nu știu cine este *** care a scris articolul, dar i-aș pune o singura întrebare: este corect că unii sa țină echipele din bani lor, iar Steaua să fie ținută de la bugetul de stat? Și ce salarii au.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

19sevilla86
19sevilla86  •  08 August 2022, 09:30

Ridicol, penibil, rudimentar, primitiv! Cinci motive pentru care anomaliile sportive militarizate ale trecutului totalitar sovietic CSA și CS Dinamo nu mai au ce cauta in România: 1. Nicio armata NATO nu deține echipe sportive profesioniste, cluburi sportive militarizate. 2. In nicio țara UE și NATO nu mai exista creațiile toxice staliniste, cazărmile sportive ale armatei CSA=TSKA și Dinamo. 3. In nicio țara din lume liberă nu mai exista echipa de unitate militară in fotbalul profesionist. 4. Nicăieri pe planeta nu se mai construiesc stadioane in cazarma in sec.XXI, nu se mai joaca meciuri de fotbal, rugby, etc in unități militare. 5. In lumea suporterilor nu mai exista galerii de cazarma, iar in cazul concret al UM02301, suporterii ei galagiosi, fanatici și disperați sunt doar câteva sute, majoritatea covârșitoare *** steliști rămânând lângă echipa lor din liga a I-a, in timp ce caricatura fotbalistică 2017 a CSA are o minoritate zgomotoasă de catdva sute si atât! Hai sa acceptam adevarul și sa cerem normalitate europeană pt România ceea ce înseamnă lichidarea tuturor ramasitelor bolșevismului printre care se numără indiscutabil CSA și CS Dinamo!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

catalynn
catalynn  •  08 August 2022, 09:20
Postat de lupu68 pe 08 August 2022, 00:21

In afara de faptul ca ma cocosez de ras fara oprire cand ii vad pe "cetatenii" catalynn si adriann cum sar ca arsi cand e vorba de "suferintele" nemeritate indurate de clona lor stupida, il intreb direct pe autorul acestui articol: ba, tu cand vezi cati spectatori sunt pe Arena Nationala, mai ai tupeu sa publici o asemenea ineptie?

Ce legătura are una cu alta!? Dacă văd la plaja la mare plin șlapi Gucci fake înseamnă ca ăia 3-4 care au originali sunt prosti, sau cum!? :-))) Bă, cantitatea nu contează, oricât s-ar vinde tot fake rămâne, priceput!? :-)))

catalynn
catalynn  •  08 August 2022, 09:13
Postat de freddy pe 08 August 2022, 07:46

Bla bla bla...Va tot laudati cu legea in sus , legea in jos! Justitia a spus, justitia a decis! Corect. Respectati legea! La multi ani in B!

După cum vezi exact asta am făcut, motiv pt care barajul, TASul chiar și inepția cu Romtehnica au căzut pe rând. Legea se va modifica iar tu, suflet nefericit, cât vei mai plânge și suferi … :-))) Bine, tu ca tu, ca văd ca deja te-ai cam împăcat cu ideea, însă sa vezi restul gigimii! :-)))

atac_s
atac_s  •  08 August 2022, 09:04

Nu am auzit de Remus Dinu până astăzi. Spre marea mea surprindere, este un tânăr jurnalist. După tonul melodramatic al articolului aș fi pariat că nu e. Greșeala mea. Un articol absolut inutil, care arată încă o dată de ce lucrurile merg cum merg în societatea românească. Un articol cu mentalitatea românului "las-o mă, că merge și așa", un articol care nu ține cont de unicul lucru care contează - LEGEA. Și e scris de un jurnalist tânăr, nu de un super fan stelist. Mie mi-ar fi jenă. Hai să călcăm în picioare legea pentru că merită. Felicitări!

unbiped
unbiped  •  08 August 2022, 09:00
Postat de forumer.47 pe 08 August 2022, 00:01

Conteaza pt tine? De ce, voiai sa treci si tu de la clona FC FaciCeSpuneBecali 2003 la unica STEAUA? Nu, mersi, nu va vrem, nu va primim. Ramaneti cu clonatii. In Ghencea n-aveti ce cauta.

Stai linistit ca nu vrea nimeni la voi, clonatilor, asa cum nici nu va vrea nimeni sa va finanteze. Mancati bani de la buget pentru un proiect nascut mort. Ramaneti voi cu talpan si cu dincu, si spalati-va pe cap cu marca, oricum tot clona ramaneti.

Ostas
Ostas  •  08 August 2022, 08:57
Postat de alexh pe 07 August 2022, 23:31

Spune-mi te rog, două echipe departamentale in Europa.

Bolșevici spun formații care sunt susținute de Ministere din Arabia Saudită sau alte state de acest tip!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 15
Comentează