Alte știri din fotbal
Dinamo, amendată de FRF după finalul sezonului
0
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Știri din fotbal internațional
Anglia, victorie la scor înainte de Mondial » Meciul a fost întârziat din cauza furtunii
0
Thomas Tuchel, pus la zid de două legende: „A făcut trei-patru alegeri greșite”
0
Neobișnuit! Președintele Trump nu-și va încuraja naționala la debutul cu Paraguay
0
Laurențiu Reghecampf a semnat, după ce a câștigat două titluri în același sezon
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
astai romania hotie si santaj,mie scarba sa mai ma intorc in romania
Semi-an_alfabetul asta isi merita soarta pe delpin...de fapt nu si-o merita pe cea de dinainte de a avea probleme...aduceti-va aminte cum explica el cu o maxima aroganta politistilor ca masina lui McLAren nu poate sa mearga cu 50 la ora prin localitate...in curand criza asta va curata o gramade din imbogatitii fara merit ai acestei tari.
Problema e ca e singurul care plateste oalele sparte de multi altii. Daca ar fi fost singurul vinovat, acum am fi avut fotbal curat, macar mai curat sesizabil, ori nu-i cazul. Asa ca mie imi pare rau ca nu sint si ceilalti practicanti de furaciuni linga el.
stati voi listiti nu il mai plangeti pe smecherul asta ca a refuzat sa vanda lantul de magazile PIC pe 200 mil de euro
N`a avut noroc,toate s`au spart de cand a intrat la inchisoare. Nu stiu dc,dar nu`l prea compatimesc.
cam naspa ca a luat doar 1.3 din 12mil, inseamna ca mai e dator cu 10.7mil catre banca. Care banca sunt sigur ca mai gaseste ea ceva de vanzare pe la Penescu, un ulei, un zahar ceva.
wow ... 1.3 mil contra 12 mil ehh acu fiecare cum isi asterne asa doarme. nu`l plang pe acest penescu ... astept sa vad cand pica si becali, borcea si altii - copos cred ca va fi ultimu` mohican
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.