Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
in mod cert este un suflu nou. depinde insa si cit de puternic se va dovedi acest suflu.
Ba sa va luati REVANSA domnilor,ca pana acum ati incasat o gramada de bani sa faceti Romania de ras.Am ajuns datorita voua ciuca batailor in Europa si jucam de la egal la egal cu san marino si andorra.Sa va luati revansa.
@tt marica are in 30 de selectii 11 goluri. e al 2-lea golgheter din lot dupa marius niculae care are in 36 de meciuri 13 goluri...eu cred ca la nationala se descurca binisor. ganditi-va ca el era si singurul varf din era piturca. mutu era aripa stanga.
Nimeni nu-i spune lui Chivu ca e gras pentru fotbalul pe care-l joaca cei la nivelul caruia pretinde ca se afla si el? De vreo doi ani Chivu este FOARTE GRAS!!!
Hai Romania
doamne dumnezeule au ajuns lituanienii sa spere la o victorie cu Romania...ca sa va da-ti seama unde ne-au dus vedetele astea sub comanda lui ala
Si un capitan non-emo pe cand?
ce cauta expiratul de marica la nationala? 6 goluri in 2 ani, asta e performanta? sau Lucescu jr incearca sa mai acopere din tzeapa de 9 milioane de euro pe care le-a dat-o Sahtior nemtilor? ne dau scorul etapei francezii cu marica in teren la Paris, iar la lituanieni o luam lejer cu un 1-0.
teoretic, la palmaresul nostru, victoria intr-un meci contra lituaniei nu ar trebui pusa la indoiala indiferent ce antrenor avem. daca selectia se face pe jucatorii in forma si tactic nu se risca tot sau se apara constant, vom castiga.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.