Postat de flafy pe 22 Septembrie 2011, 17:48

Valencia-Barça este un rezultat echitabil,in schimb nu stiu ce s-a intamplat la Santander dar e bine ca n-a castigat Realul! cine e pe primul loc?Valencia e!!!

Valencia e pe 2. Betis e prima.

lavall
lavall  •  23 Septembrie 2011, 09:58

mai dar voi sunteti netoti nu ati vazut meciurile ce surprize? surpriza la madrid ca nu a castigat racing dar la barca a fost ok egalul si sper ca au invatat ceva de la meciul ala

losche
losche  •  22 Septembrie 2011, 17:45

Pai chiar o sa te rog sa nu te iei de "super" echipa noastra. Inteleg frustrarea cand nu poti sa castigi dar nimeni nu zice ca Valencia este peste Barcelona, considerabil mai jos asadar te rog putina intelegere, lasa-ne sa ne bucuram de rezultat. Suntem flamanzi dupa meciurile mari pe care le aveam odata, nu e nevoie sa moara capra vecinului neaparat nu? Hai Valencia, Doamne ajuta la un an cat mai bun !!

flafy
flafy  •  22 Septembrie 2011, 17:48

flafy
flafy  •  22 Septembrie 2011, 17:46
Postat de nino pe 22 Septembrie 2011, 14:36

Din comentariile tale reiese ca Valencia nici nu a existat pe teren si a jucat doar Barca.Nu dezinforma cititorii care nu au vazut meciul.Valencia a fost mai buna per total.

ai dreptate,rezultatul este echitabil,Hai Valencia!!!

flafy
flafy  •  22 Septembrie 2011, 17:39
Postat de xstream pe 22 Septembrie 2011, 12:48

macar ai vazut meciul? desi nu mi sta in fire , am sa ma leg de arbitrajul infect,cel putin 2 penalty uri lui messi acordate,prelungirile oprite aiurea, (daca mai era 1 minut asa cum trebuia 90% marca!) valencia era cazuta psihic! si oricum 3-4-3 pentru barcelona nu merge. alves nu este mijloc, si iti dai seama ca tot sistemul s a dat peste cap, fara defensiva.. mascherano nu e fundas central dreapta.el este doar central! s a cunoscut imediat cum a fost retras alves si schimbat keita, care inexistent pana in acel moment, s a schimbat cursul jocului asa ca! VISCA BARCA!

da asa este tu te legi de arbitraj dar daca e sa ne uitam la ocaziile Valenciei din prima repriza trebuia sa fie vreo 4-1 la pauza...

manuchao
manuchao  •  22 Septembrie 2011, 15:29

Pep a gresit tactica in prima repriza. Bravo Valenciei ca a stiut sa profite de bulevardul din apararea Barcei. Oricum, odata cu revenirea la asezarea obisnuita, totul s-a schimbat si Barca si-a aratat clasa. Incredibil cum reuseau sa paseze din prima in preajma careului Valenciei desi liliecii jucau foarte bine in aparare. Pe ansamblu, sunt de parere ca jocul bun al Valenciei a fost permis de apararea rarefiata a Barcei, care pe final putea castiga: Meritat! Nu inteleg asta cu "meritatul": cum adica Barca nu merita sa castige? Pentru ca ei sunt in stare sa joace fotbal si in minutul 90 si Valencia doar pana in 45 ? Ca si cum ai spune ca Napoli nu merita sa egaleze in meciul cu Ste

andr33y1986
andr33y1986  •  22 Septembrie 2011, 15:01

In prima repriza putea sa fie scorul 3-1 sau poate chiar 4-1 pt valencia..amintesteti ca valencia a ratat cu poarta goala in 2 randuri plus alte faze periculoase..in a 2 repriza da barca a jucat mai bine si a revenit dar pe ansamblu nu cred ca merita barca si nici valencia sa castige..cat despre arbitraj si real a avut penalty clar si eliminare meciul trecut...

nino
nino  •  22 Septembrie 2011, 14:36

nino
nino  •  22 Septembrie 2011, 14:33

xtream esti jenant cu comentariile tale.Ai vazut tot meciul ?Sau doar ultimele 15 minute?Mai uitate odata la prima repriza .cred ca esti fumat cand faci comentariile astea.prima repriza clar a valenciei.a 2-a a barcei.nu veni aici sa aberezi ca nush ce penaltiuri si nush ce ocazii.si valencia a avut 2 clare ratate de soldado.