Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Citez "Atacantul echipei Unirea Urziceni, Marius Bilaşco, s-a declarat foarte mulţumit de victoria echipei sale din meciul cu FC Sevilla. Jucătorul ialomiţean a spus că echipa sa nu va avea scuze dacă va rata calificarea în Europa League." Unirea are 8 puncte, Suttgart 6 iar Rangers 2. Poate sa nu se califice in CL ca in Europa League e calificata deja.
sunteti cei mai buni!
eu zic ca da, pt ca ati depasit conditia echipelor romanesti in ucl.
Bai baiete dar frustrat mai esti (mircea unguru) sper ca peste 2 saptamani sa plangi de oftica, astia de la UU chiar joaca fotbal dar ce se stie un "specialist" de pe strada isi da si el cu parerea ca tot romanul, doar se stie da din gura si atat
baiatul asta-i maestru in arta simularilor.este bun in liga 2 dar de fapt UU..........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.