batranu.cismigiu  •  20 Iulie 2014, 13:39
Postat de batranu.cismigiu pe 20 Iulie 2014, 13:39

Nici tu nu stii ce cauti pe lumea asta, esti in stare sa-ti confuzii pana si parintii, SIMON!

Postat de simonhalep pe 20 Iulie 2014, 12:54

xhthu
xhthu  •  20 Iulie 2014, 12:18
Postat de hamsikk17 pe 20 Iulie 2014, 12:10

Deci tie ti-a placut sa ii vezi pe jos tot meciul, nu?

pe rapidisti ? nop ,dar m-am obisnuit. a plonjat unu in repriza 2 la marginea careului ca la olimpiada de inot si mai si cersea lovitura libera .altu injura de mama pe parvulescu dupa aia se arunca pe jos ....meciul asta n-a contat pentru steaua,a jucat cu juniorii si voi dati vina pe arbitru ca n-ati fost in stare sa castigati .ce-i cu ţiganeala asta?

batranu.cismigiu  •  20 Iulie 2014, 12:17
Postat de hamsikk17 pe 20 Iulie 2014, 12:08

Ideea e ca a arbitrat slab iar meciul a tinut-o numai in fluier. Daca pregatirea fizica le permitea jucatorilor sa alerge in repriza secunda sau sa fi avut stadionul plin nu pierdeam meciul. Oricum eu sunt mandru de echipa. Pana la urma au fost 2 amicale bune si sper ca pana la debutul campionatului sa vina cineva cu bani si sa aduca niste jucatori ca nu e de gluma la anul.

De acord, arbitrajul a fost destul de slab, Adrian Cojocaru scapand la un moment dat si partida de sub control. Si eu sunt multumit. Din pacate, doar atat pot acesti jucatori, care au evoluat la un potential foarte ridicat. Cum spuneam, avem mare nevoie de inca 7-8 jucatori cel putin, altfel...

hamsikk17
hamsikk17  •  20 Iulie 2014, 12:10
Postat de xhthu pe 20 Iulie 2014, 12:07

eu zic ca trebuia sa prelungeasca cu juma de ora dupa ce pleca steaua la vestiare,poate asa batea si rapidu niste pusti care abia si-au luat buletinu

hamsikk17
hamsikk17  •  20 Iulie 2014, 12:08
Postat de batranu.cismigiu pe 20 Iulie 2014, 11:59

Daca nu ma-nsel, numai pentru o schimbare in timpul regulamentar se acorda 30 de secunde dupa 90'. Mergand pe acest principiu, partida trebuia prelungita aproape un sfert de ora.

xhthu
xhthu  •  20 Iulie 2014, 12:07

batranu.cismigiu  •  20 Iulie 2014, 11:59
Postat de hamsikk17 pe 20 Iulie 2014, 11:50

Filip a intrat cu talpa in prima repriza la Ciolacu. In repriza a doua Rapidul pleca pe contraatac prin Coman in partea stanga care a trimis o pasa lunga spre varf iar Neagu vine din spate si il rade pe Coman fara intentia de a lovi balonul iar arbitrul nu a acordat decat fault. + Prelungirile care trebuiau sa fie minim 10, in niciun caz 4. Pai 4 dai numai pentru schimbari + trageri de timp. Iar in meciul asta a fost faza cu penalty-ul unde s-a stat in jur de 3 minute, a mai fost faza cu Parvulescu unde s-a stat 5 minute + accidentarea lui Cojocaru la inceputul prelungirilor unde s-a stat 1 minut jumatate.

batranu.cismigiu  •  20 Iulie 2014, 11:50

Nu-i mai da apa la moara spumantului, te rog frumos. Nu observi ca vorbeste singur? Daca GSPul nu ia masurile necesare, individul se va elimina de unul singur mai devreme sau mai tarziu. Alde d-astia vezi cu sutele pe strazi, insa doar pentru o singura data.