FOTBAL  »  Superliga  »  FARUL - CHINDIA 0-1

Hagi a cedat nervos după golul marcat de Chindia: „Să-mi bag p*** în... Hai, băăă!”

Gică Hagi a reacționat nervos după golul decisiv marcat de Chindia în meciul cu Farul, pierdut de dobrogeni la limită, 0-1.

Articol de GSP - Publicat sambata, 05 februarie 2022 17:50 / Actualizat sambata, 05 februarie 2022 18:06

În 10 oameni din minutul 30, când Jefte a văzut direct cartonașul roșu, gazdele au capitulat în minutul 82, când Daniel Florea a marcat un gol de 3 puncte.

Jefte Betancor, eliminat după doar 30 de minute în Farul - Chindia » Gest nesportiv al spaniolului
FARUL - CHINDIA

Farul - Chindia 0-1. Gică Hagi a cedat nervos după golul lui Florea

Astfel, ziua în care a împlinit 57 de ani nu i-a purtat noroc „Regelui”. Imediat după reușita lui Florea, camerele TV s-au îndreptat către banca Farului.

„Să-mi bag p*** în morți... Hai, băăă!”, a părut că spune Hagi, țintuit pe scaun.

Cum stau Chindia și Farul în clasament

Victoria de astăzi a urcat-o pe Chindia pe locul 11. Echipa lui Emil Săndoi are acum 27 de puncte, 8 mai puțin decât Farul, care se clasează pe 6.

Citește mai multe știri din Liga 1:

Probleme pentru FCSB înaintea meciului cu FCU Craiova » Toni Petrea, depistat pozitiv cu Covid -19. Cine îi ia locul pe bancă

Dinamo are probleme de lot pentru meciul cu FC Botoșani, dar Stoican asigură: „Vrem să facem un meci mare! E un lucru care îmi dă speranțe”

FCSB se întoarce oficial pe Ghencea! Mihai Stoica a făcut anunțul: „Da, sigur! Pe 6 iulie vom juca acolo”

FCSB poate pierde „un jucător excepțional” » Au început negocierile: „E diferență mare între ce solicită și ce e dispus Gigi să ofere!”