Alte știri din fotbal
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
3
Știri din fotbal internațional
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Alt obstacol pentru Radu Drăgușin » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Trebuie să le plătească 40 de milioane €! Decizie fără precedent în Premier League
0
John Terry: „Nu există un antrenor mai bun decât el în lume”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
2
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
3
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
iar ai luat-o pe aratura. vorbind despre larnaca, eu am spus doar ca E IMPORTANTA CLASAREA IN ANUL IN CARE S-A OBTINUT CALIFICAREA, nu acum
pai atunci inseamna ca nici la cfr nu se vrea performanta,pe mine ca suproter ma intereseaza performanta nu cati bani ia clubul,cu weldon si renan aratati ceva mai bine recunosc, dar nici cu ei n-atirupt gura targului, sa fim fair play pana la capat.La treaba cu `nu dam bani pe arbitri sau valize` permitemi sa am retineri, eu cred ca premieri practica sau au practicat toate, la arbitri nu stiu, nu vreau sa insinuez nimic.Daca cfr ajunge doar sa vanda jucatori nu e un lucru bun pentru suporteri, oricum strategia cfr-ului e ok, nu e perfecta dar e mai buna ca la steaua, cumparti multi si cu bani putini si de acolo plezniti 1-2 si scoatei 2 milioane profit etc.
cica s-au facut bani buni. tu esti fan ba, nu patron. tii cu echipa sau cu patronatul? si mai ziceti de stelisti ca ii fac avere lui gigi
Bine, idiotel. Acum imi dau seama. De aia v-ati bucurat ca dupa un Revelion. Ati batut de fapt Barcelona deghizata in niste ciprioti mediocri. Tu compari Champions League cu Europa League? Noi cand am jucat in grupe in Europa League am castigat campionatul, remember? :)
amice daca vrei sa judeci trebuie sa judeci pe larnaca dupa sezonul trecut, caci au terminat pe loc de uefa, iar maine daca se joaca un meci apoel-vaslui, sau apoel=steyua ori rapid eu nu cred c \a apoel e favorita certa, mai degraba ar fi un meci echilibrat.O minune nu tine decat 3 zile.Iar larnaca astia sunt destul de slabuti, exact cam ca pandurii de la noi insa trebuie sa recunosti ca nici fotbalul romanesc nu e in ceamai buna perioada de aia ne chinuim cu larnaca si cu altele.
i-am zis si eu mai inainte, dar nu se potrivea cu poezia lui. n-avea replica si a zis ca mai bine se face ca n-a vazut
Avem echipa asta fiindca s-au vandut 2 piese de baza (esentiale), dar, s-au facut bani buni si.... inca se vor mai face de pe ceilalti jucatori ramasi. De ce sa tragem, sa investim ca prostii pentru un campionat care nu asigura cine stie ce castiguri? Chestia cu "sigur intram in Liga" e un basm... Asa ca CFR-ul si-a scos parleala anul asta, nu arunca deloc banii (nici pe arbitri si nici pe valize), daca e sa castigam campionatul - bine asa, daca nu, il vindem pe Sougou si suntem pe mare profit si pe 2011-2012. Suntem cu banii la vedere, putem dormi linistiti si inca suntem si acolo, sus, an de an. Ceilalti pot spune asta?
chiar si asa..toate sunt peste nivelul ligii 1.. -vad ca te-ai legat de cele mai mici echipe, tipic miticilor, ai uitat de Porto -de transfermarkt ai auzit? e un site german de specialitate dupa care se ghideaza tot mapamondul -in acele sezoane in care am luat titlul lotul nostru era mult peste al vostru -degeaba tot incerc cu argumente, cum a zis si alubsibiu, la voi nu merge asa.. -in 2006 ati primit zeci de mii de euro de la cioban -ati scapat de corturi si acum cereti autonomie -Europa vorbeste cu scarba de steaua si de voi in toata presa -AFARA CU VOI INDIENILOR!!!!!!!!!!!
Fraiere, in grupa lu Real, Lyon si Dinamo Kiev, Steaua a strans 5 puncte.
normal ca nu vrea arbitrii straini deoarece aia nu pot fi corupti!!! mai pe fata nici nu se poate!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.