Comentarii (61)
radufl
radufl  •  13 Decembrie 2011, 16:17
Postat de d4rky pe 06 Decembrie 2011, 20:43

fu*tuti familia mati ce ti se pare nasol la nunta asta ba ,ti-ai dori ca la nunta ta sa ai macar 10 % de cum au organizat ei evenimentul dar ce sa stii tarani ca tine mancameai pu *la !

Ce naiba să mai zici... comentariul tău e elocvent. Şi pe cine faci tu ţăran?!?

forza.stiinta
forza.stiinta  •  06 Decembrie 2011, 21:21

ratati ziaristi. credeam ca sunteti mai informati, haideti sa va mai zicem noi: E fan CRAIOVA si ultras CRAIOVA!

rapid..
rapid..  •  06 Decembrie 2011, 21:20
Postat de rilone pe 06 Decembrie 2011, 20:44

Un dobitoc! Nu putea da gol decât împotriva celor de la Dinamo! Sunt ultimele lui goluri pt Steaua, îl dă ciobanul afară în iarnă!

vedeti ce ati patit daca nu l-ati anihilat din timp cu vreo 5 copane de pui si vreo 2 portii de cartofi prajiti :))

silviu.bahrim
silviu.bahrim  •  06 Decembrie 2011, 21:03

Raul Rusescu, respect pe viata I-ai dat pe caini cu capul de gheata Ai adus o victorie mare de tot I-ai udat pe caini pana la cot Iti dedicam viata si tot ce avem mai scump Cainilor, Rusescu v-a pus la punct V-a dat o dubla sa stie lumea toata Ca tot STEAUA e o echipa minunata Gigi Becali e tare fericit Respect si pentru el, ca e un om cinstit A trecut prin multe si acum e bucuros Cristi Borcea e doar un fin mucos ! Sa vina Larnaca, mancati-i de vii Ganditi-va la 86, viitorul nu e gri ! Cainii stau, se uita la TV Potava le-a dat vreo 5 boabe

sorin_y
sorin_y  •  06 Decembrie 2011, 20:57

Ii bun Rusescu problema ii ca nu prea are STEAUA atacanti care sai puna in valoare calitatile, avand in vedere ca el ii varf retras...un atacant masiv de careu care sa puna mingi pt sutul lui Rusescu ....avantajul lui de pana acum a fost ca nimeni nu-l prea baga in seama si il lasau sa traga . Nu am facut o statistica dar sunt sigur ca daca m-as uita mai atent la clasamentul golgeterilor dintre primii 10 Rusescu are cea mai buna medei la raportul suturi / goluri marcate asta imi place la el ca finalizeaza cu gol ocazile pe care le are ....Felictari pt golurile cu dinamo !!!

rilone
rilone  •  06 Decembrie 2011, 20:44

Un dobitoc! Nu putea da gol decât împotriva celor de la Dinamo! Sunt ultimele lui goluri pt Steaua, îl dă ciobanul afară în iarnă!

d4rky
d4rky  •  06 Decembrie 2011, 20:43
Postat de radufl pe 06 Decembrie 2011, 20:12

Oh, doamne, ce mârlani... aşa or fi toţi fotbaliştii români? Ce nuntă (şi ce atmosferă...) de prost gust! Săracii de ei, de tineri sunt mitocani.

fu*tuti familia mati ce ti se pare nasol la nunta asta ba ,ti-ai dori ca la nunta ta sa ai macar 10 % de cum au organizat ei evenimentul dar ce sa stii tarani ca tine mancameai pu *la !

sied
sied  •  06 Decembrie 2011, 20:23

astia is cocalari? vai de viata voastra. frumoasa nunta

radufl
radufl  •  06 Decembrie 2011, 20:12

Oh, doamne, ce mârlani... aşa or fi toţi fotbaliştii români? Ce nuntă (şi ce atmosferă...) de prost gust! Săracii de ei, de tineri sunt mitocani.

porumboiul
porumboiul  •  06 Decembrie 2011, 20:00

foarte frumos din partea lui, talentat!!! a pus mana ciobanul pe un berbecutz bun de prasila :)))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7
Comentează