FOTBAL  »  LIGA 2  »  LIGAB.RO

Arbitrii și observatorii meciurilor de sîmbătă din etapa a XII-a a Ligii B

Articol de GSP - Publicat miercuri, 10 noiembrie 2010 00:00

Arbitrii şi observatorii partidelor care se vor disputa, sîmbătă, de la ora 11.00, în etapa a XII-a a Ligii B:


Seria I
Ceahlăul Piatra Neamţ - Săgeata Năvodari, vineri, ora 16.30
Arbitri: Mihai Prodan (central) - Nicolae Megheşan, Gero Szabo (asistenţi) - Cristian Sava (rezervă)
Observator: Stan Prodan

FC Snagov - Delta Tulcea
Arbitri: Adrian Illyeş - Lucian Sârbu, Dănuţ Dumitru - Marius Marodin
Observator: Anton Heleşteanu

Farul Constanţa - Steaua II Bucureşti
Arbitri: George Rădulescu - Joszef Fodor, Joszef Peter - Marius Bocăneală
Observator: Pompiliu Coşconea

FC Botoşani - Gloria Buzău
Arbitri: Gabriel Mocean - Ferencz Tunyogi, Monica Rigo - Grigore Suhan
Observator: Ştefan Szilaghi

CS Otopeni - Dinamo II Bucureşti
Arbitri: Cristina Babadac - Irina Mîrţ, Mihaela Gomoescu - Cătălin Popa
Observator: Marin Lăzărescu

Juventus Bucureşti - CF Brăila
Arbitri: Cătălin Florescu - Elena Muşetoiu, Mihaela Popescu - Valentin Iugulescu
Observator: Marian Deaconu

Dunărea Galaţi - Astra II Giurgiu
Arbitri: Lucian Rusandu - Gabriel Stroe, Daniel Mitruţi - Cătălin Neagu
Observator: Ştefan Poenaru

Viitorul Constanţa - Concordia Chiajna, duminică, ora 12.00
Arbitri: Augustus Constantin - Ovidiu Artene, Daniel Hulubei - Cristian Brânduşa
Observator: Marian Dorobanţu

Arbitrii şi observatorii partidelor care se vor disputa, sîmbătă, de la ora 11.00, în etapa a XII-a a Ligii B:

Seria I
Ceahlăul Piatra Neamţ - Săgeata Năvodari, vineri, ora 16.30
Arbitri: Mihai Prodan (central) - Nicolae Megheşan, Gero Szabo (asistenţi) - Cristian Sava (rezervă)
Observator: Stan Prodan

FC Snagov - Delta Tulcea
Arbitri: Adrian Illyeş - Lucian Sârbu, Dănuţ Dumitru - Marius Marodin
Observator: Anton Heleşteanu

Farul Constanţa - Steaua II Bucureşti
Arbitri: George Rădulescu - Joszef Fodor, Joszef Peter - Marius Bocăneală
Observator: Pompiliu Coşconea

FC Botoşani - Gloria Buzău
Arbitri: Gabriel Mocean - Ferencz Tunyogi, Monica Rigo - Grigore Suhan
Observator: Ştefan Szilaghi

CS Otopeni - Dinamo II Bucureşti
Arbitri: Cristina Babadac - Irina Mîrţ, Mihaela Gomoescu - Cătălin Popa
Observator: Marin Lăzărescu

Juventus Bucureşti - CF Brăila
Arbitri: Cătălin Florescu - Elena Muşetoiu, Mihaela Popescu - Valentin Iugulescu
Observator: Marian Deaconu

Dunărea Galaţi - Astra II Giurgiu
Arbitri: Lucian Rusandu - Gabriel Stroe, Daniel Mitruţi - Cătălin Neagu
Observator: Ştefan Poenaru

Viitorul Constanţa - Concordia Chiajna, duminică, ora 12.00
Arbitri: Augustus Constantin - Ovidiu Artene, Daniel Hulubei - Cristian Brânduşa
Observator: Marian Dorobanţu

Seria II
Unirea Alba Iulia - FC Silvania, vineri, ora 14.00
Arbitri: Claudiu Baboia - Ciprian Danşa, Iulian Szekely - Andrei Ţiţii
Observator: Zaharia Ciev

FC Argeş - CSM Râmnicu Vâlcea
Arbitri: Adrian Cojocaru - Vlad Bârleanu, George Fridl - Florin Constantin
Observator: Zoltan Tamaş

ALRO Slatina - FC Bihor
Arbitri: Florin Miron - Liviu Ciubotariu, Cătălin Teodor - Eduard Constantinescu
Observator: Silviu Crângaşu

Mureşul Deva - CS Mioveni
Arbitri: Paul Unimătan - Stelian Slabu, Bogdan Gheorghe - Ludovic Uihelyi
Observator: Ion Mureşan

Petrolul Ploieşti - ACU Arad
Arbitri: Dragoş Teodor - Costin Florescu, Ioana Săvulea - Cristina Bujor
Observator: Dumitru Bărgăoanu

Gaz Metan CFR Craiova - Voinţa Sibiu
Arbitri: Florin Ghimbăşan - Bogdan Gheorghioiu, Alina Mihoc - Cătălin Jianu
Observator: Valeriu Ioniţă

Arieşul Turda - ACSM U Poli Iaşi
Arbitri: Sorin Tarcea - Flavius Damaschin, Lorant Szanto - Claudiu Ştefănuţi
Observator: Ioan Cristea

Partida UTA Arad - Minerul Lupeni nu se va disputa, deoarece Lupeniul s-a retras din campionat.

Sursa: MEDIAFAX

Playtech: Anamaria Prodan, reacție HALUCINANTĂ după ce Reghe s-a dus cu altă femeie în Grecia: ”Să scăpăm de circ”


Comentarii (0)

Articolul nu are încă nici un comentariu. Fii primul care comentează!

Comentează