Cristiano Ronaldo
Stiri despre Cristiano Ronaldo, starul portuguez care a evoluat pentru echipe precum Manchester United, Real Madrid si Juventus. Totul despre Cristiano Ronaldo.
Stiri extrasport
I-a scăpat porumbelul! Georgina a dezvăluit unde a făcut sex cu Ronaldo: „Cris mi-a spus să mergem acolo”
9
Campionate
Ronaldo a ieșit prima dată în oraș cu „bijuteria” de 10 milioane de euro!
6
Stranieri
Șumudică așteaptă duelul cu Ronaldo: „Sper să își aducă aminte de mine” + „Mi-a dat dreptate, râdeați de mine în România”
7
Diverse
Fostul coleg al Georginei a ieșit în față: „Ronaldo a fost șansa ei de a deveni vedetă. Mereu a stat în cercuri de oameni bogați”
2
Campionate
Episod neștiut cu Ronaldo: „S-a dus direct la Cristiano și l-a luat la șuturi” » Cum s-a terminat totul
1
Campionate
Cristiano redeschide „rana” Manchester United: „O lecție importantă. Am văzut cine e de partea mea”
1
Euro 2024
Cristiano Ronaldo va doborî joi încă un record fabulos!
0
Campionate
Al Nassr - Abha 2-1 » Victorie chinuită pentru Al Nassr. Ronaldo a înscris de la 30 de metri!
0
Campionate
Logodnica lui Cristiano Ronaldo spune tot în cel mai nou documentar: „Am trăit cel mai rău moment din viața mea! Nimeni nu știe ce simt de fapt”
0
Campionate
Ce a decis noul selecționer al Portugaliei în privința lui Cristiano Ronaldo
1
Campionate
Ce notă i-a dat presa portugheză arbitrului Radu Petrescu, după disputa cu Cristiano Ronaldo
0
Euro 2024
Cristiano Ronaldo a bătut recordul: e unic în istoria fotbalului!
18
Campionate
Ronaldo îi dă dreptate lui Șumudică » Concluziile după 3 luni în Arabia Saudită
2
Campionate
Cristiano Ronaldo, ordin pentru angajați: „Faceți asta doar la 70 de ani după ce mor”
0
Campionate
Ronaldo nu scapă nici în Arabia Saudită » Reacția lui CR7 când a auzit numele lui Messi
3
Campionate
Ronaldo a pierdut derby-ul de titlu din Arabia Saudită! Al-Nassr a căzut pe locul secund
3
Campionate
Ronaldo a cedat nervos în meciul de astăzi! Arbitrul a scos cartonașul imediat
0
Altele
Cea mai mare păcăleală sau idee genială? Cum a ajuns un brand anonim să aibă reclame cu CR7, Serena Williams și Michael Jordan
1
Campionate
Cristiano Ronaldo și-a luat „palat” de 14 milioane de euro în Arabia Saudită » Piscină olimpică și cascadă interioară, printre dotări
9
Campionate
Cele mai tari meme-uri după gala FIFA The Best » Fanii l-au ironizat pe Cristiano Ronaldo
2
Campionate
Cristiano Ronaldo NU a votat pentru premiul „The Best” + Fanii portughezului au luat foc în social media: „Lipsă de respect!”
3
Campionate
Al Nassr - Al Batin 3-1 » Cu Ronaldo integralist și TREI goluri în prelungiri, Al Nassr redevine lider în Arabia Saudită!
7
Stiri extrasport
Cristiano Ronaldo a luat foc după ce o vloggeriță din Venezuela a dezvăluit că a făcut sex cu el în cantonamentul Portugaliei
3
Campionate
Ronaldo, show în Arabia Saudită » Hattrick de senzaţie + Cifre impresionante
6
Campionate
Sabia lui Cristiano » Imagini speciale din Arabia Saudită: Ronaldo, așa cum nu l-ai văzut niciodată
2
Campionate
Cristiano Ronaldo și-a schimbat casa din Arabia Saudită » Chiria uriașă plătită în 2023 și condițiile de lux la care renunță
3
Campionate
Hristo Stoichkov l-a înțepat pe Cristiano Ronaldo: „Să vă spun de ce nu vreau să-i iau interviu” » Ce spune despre Hagi și Popescu
7
Campionate
Lionel Messi, epocal! A devenit al doilea jucător din istoria fotbalului european care face asta
0